top of page
Oves s polevy

Zkušební 2 týdny Nutričního plánu

Vzhledem k tomu, že jsme každý jiný, tak nám také vyhovuje či nevyhovuje určitý formát jídelníčku a změny stravování. Můžeme změnit svůj stravovací režim, ale po pár dnech zjistíme, že nám vlastně nevyhovuje. Každý nutriční terapeut může mít jiné oblíbené potraviny, receptury a celkový koncept stravování. A na tom není nic špatného, každý jsme jiný a vyhovují nám jiné styly jídelníčků. A právě proto si jídelníček můžete nezávazně zdarma vyzkoušet 😉

 

Níže naleznete různé varianty jídelníčku rozdělené dle energetického příjmu na den. Složením jsou tyto varianty stejné, liší se pouze množstvím jednotlivých ingrediencí a obsahují občas i nějakou navíc (pokud se jedná o kaloricky vydatnější variantu).

Pokud si nejste jistí, jaký kalorický příjem je pro Vás nejvhodnější - neváhejte mne kontaktovat na emailu nutrilenka@gmail.com - ráda Vám poradím a doporučím správnou variantu a postup (stále nezávazně). A nebo si zkuste jídelníček jen co se týče ingrediencí a gramáže tolik neřešte - jen si zkuste recepty, postupy a velikost porcí si uzpůsobte dle toho, jak jste aktuálně zvyklí. Kalorický příjem bychom vyřešili poté, co se rozhodnete že do programu chcete vstoupit a s doporučením na energetický příjem obdržíte i celkové doporučení, jak postupovat a čemu se vyhnout.

Po týdnu zkoušení receptů z Nutričního plánu se rozhodnete, zda Vám tento typ jídel a receptů vyhovuje a když ano, pak už stačí jen napsat (nutrilenka@gmail.com), popř. zavolat (775 931 891) a domluvíme si online konzultaci. Během této konzultace si Vás podrobně vyslechnu a také Vám budu pokládat hodně otázek ohledně Vašeho životního stylu, aby poté jídelníček byl co nejvíce na míru.

1600-1800 kcal / 6600-7425 kJ

Vhodný kalorický příjem např. pro ženy, sedavé zaměstnání, max. 3 hodiny pohybu týdně

Nutriční plán č. 1

2000-2200 kcal / 8250-9075 kJ

Vhodný kalorický příjem např. pro ženy, práce převážně ve stoje, více jak 3 hodiny pohybu týdně.

Nutriční plán č. 1

2400-2600 kcal / 9900-10725 kJ

Vhodný kalorický příjem např. pro muže, sedavé zaměstnání, max. 3 hodiny pohybu týdně.

Nutriční plán č. 1

2800-3000 kcal / 11550-12375 kJ

Vhodný kalorický příjem např. pro muže, práce převážně ve stoje, více jak 3 hodiny pohybu týdně.

Nutriční plán č. 1

Doporučení kalorického příjmu je pouze orientační!!!

Pokud nevíte hodnotu svého bazálního metabolistmu a svůj doporučený energetický příjem pro hubnutí, popř. pro udržování hmostnosti - kontaktujte mne na nutrilenka@gmail.com

bottom of page