top of page
zdravá snídaně

Nutriční plán na míru

Individuální terapie je určená hlavně pro ty, kteří mají speciální požadavky na výživu - speciální diety, jako jsou např. bezlepková, šetřící, diabetická apod.

Při speciální dietě je výběr potravin a jejich úprava jiná. Jídelníček sestavuji na míru Vašim požadavkům a zároveň, aby byl dle pravidel Vaší diety. Zdravá strava u člověka se speciální dietou je jiná, než u člověka bez jakéhokoliv zdravotního omezení.

Individuální terapie je ale také hlavně založena na komunikaci mezi Vámi a mnou, nutričním terapeutem. Jídelníček budeme upravovat dle toho, jak Vám změna stravování bude či nebude vyhovovat, případným změnám a přáním.

Stále ale platí, že jídelníček obsahuje recepty pouze z běžně dostupných potravin, nebo dle naší vzájemné domluvy. Recepty jsou rychlé a jednoduché, složení potravin upravené Vám na míru dle Vašich požadavků a chutí.

Ke každému jídlu je seznam použitých ingrediencí (nákupní lístek) + množství. 

Dva týdny jídelníčku jsou zdarma k vyzkoušení! Na tomto odkazu si jídelníček můžete nezávazně stáhnout a vyzkoušet - Zkušební týden. Když se Vám vše bude líbit, domluvíme si individuální konzultaci a prokonzultujeme spolu průběh programu.

Jak to probíhá?

1) Nejdříve budu od Vás potřebovat pár informací a také velice důležitou informaci o tom, jak se momentálně stravujete. Proto si níže stáhněte Dotazník (word/pdf) a také manuál, jak si zapisovat Váš aktuální jídelníček, také můžete stáhnout vzor jídelníčku a dle toho se řídit, co zapsat a jak. Jídelníček si zapisujte co nejvíce podle pravdy a nic neměňte! Je to pro mne velice důležitá informace o tom, jaký má vliv Vaše stravovaní na Vaši aktuální kondici a zdravotní stav. Pokud změníte "k lepšímu", zkreslí to celé hodnocení a průběh programu.

Jídelníček si pište minimálně 3 dny. Dále Vás poprosím o poslání dvou aktuálních fotografií celé postavy v lehkém oblečení (z boku + zepředu) - tyto fotografie slouží opravdu pouze pro mne pro přesnější určení typu postavy a lepšímu sestavení jídelníčku. Jídelníček spolu s vyplněným dotazníkem a fotkami mi pošlete na email: nutrilenka@gmail.com a domluvíme si první konzultaci. Na této konzultaci probereme Vaše stravování, zjistím si o Vás všechny potřebné informace potřebné na sestavení jídelníčku a stanovíme si reálný cíl a průběh.

2) Na základě této konzultace, dotazníku a jídelníčku Vám pošlu první Nutriční plán na týden sestavený Vám na míru. Vy si vše zkusíte a zhodnotíte, zda Vám jídla vyhovují atd.

Tento týden je klíčový - zjistíme, zda vše sedí, vše chutná a potraviny vyhovují.

3) Následuje konzultace, kdy si popovídáme o všem, co Vám vyhovovalo či případně nevyhovovalo - domluvíme případné změny v jídelníčku či další úpravy. Cílem je, aby vše co nejvíce sedělo chuťově i složením potravin. 

4) Obdržíte zhodnocení dosavadního stravování a plán, jak budeme postupovat.

 

5) Každý týden po dobu programu Vám zasílám nový Nutriční plán, informace o výživě, jak to celé funguje, na co si dávat pozor atd.

6) Možnost konzultací v průběhu programu formou online videohovoru, z pohodlí Vašeho domova, nemusíte nikam cestovat. Čas konzultací si vždy domluvíme, konzultace probíhají vždy v odpoledních/podvečerních hodinách a o víkendech.

Pokud si nejste jistí, zda je to pro Vás to pravé, zkuste si jídelníček zdarma k vyzkoušení! 

Na tomto odkazu si jídelníček můžete nezávazně stáhnout a vyzkoušet - Zkušební týden. Když se Vám vše bude líbit, domluvíme si individuální konzultaci a prokonzultujeme spolu průběh programu.

zdravý salát

Ceník

Nutriční plán na míru + konzultace 2 x 45 minut: 2.990,- Kč / 1 měsíc

Každý týden po dobu programu obdržíte jídelníček upraven Vám na míru, seznam všech ingrediencí + gramáže, informace o potravinách, povídání o zdravém stravování a motivaci.

Součástí jsou konzultace (60 minut) 2x / měsíc.

Nutriční plán na míru + konzultace 4 x 45 minut: 4.990 Kč / 1 měsíc

Každý týden po dobu programu obdržíte jídelníček upraven Vám na míru, seznam všech ingrediencí + gramáže, informace o potravinách, povídání o zdravém stravování a motivaci.

Součástí jsou konzultace (60 minut) 4x / měsíc.

 

 

Chcete si domluvit termín první konzultace? Vyplňte údaje níže a ozvu se Vám.

bottom of page