top of page
ovoce Shake

NutriZměna


ZAČÁTEK PROGRAMU - bude aktualizováno

Chcete jíst zdravě, zhubnout a celkově se cítit lépe?

Nevíte, z jakých potravin vařit, jakým způsobem pokrm připravit, kdy jaká jídla jíst a kdy naopak ne?

Nevíte, jak velké porce byste měli mít? 

Rádi byste jedli a vařili zdravě pro celou rodinu, ale recepty nemáte čas hledat a vymýšlet?

Navíc si můžete vyzkoušet na 2 týdny ZDARMA - odkaz naleznete níže.

Jestli se Vás tyto otázky týkají - čtěte dále 😊

Pro koho je program vhodný?

Program NutriZměna je pro každého, kdo se chce stravovat zdravě, pročistit tělo, zhubnout nějaké to kilo, zmenšit obvod pasu, cítit se celkově lépe. A hlavně pro toho, komu není jedno, co do svého těla dává a záleží mu na dlouhodobé kvalitě stravy.

Jak to celé probíhá?

Každý týden sestavuji nový jídelníček, tzv. Nutriční plán, který obsahuje rozpis jídel na 7 dní a to snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři.

Tento Nutriční plán sestavuji v několika variantách 1600/2000/2400/2800 kcal/den.
Váš doporučený kalorický příjem a postup získáte v rámci programu.

U každého pokrmu je seznam použitých ingrediencí a jejich gramáž.

Není to ale jen o jídelníčkách - v tomto programu naleznete i podcasty a videa o zdravé výživě, jak hubnutí funguje, jaké živiny potřebujeme a v jakém množství atd. A také samozřejmě motivace ke změně a udržení zdravého životního stylu.

Zkušební 2 týdny ZDARMA


Pokud stále váháte - vyzkoušejte nezávazně 14 dní. V tomto případě se stačí registrovat na stránkách a níže kliknout na tlačítko Vstoupit u programu Zkušební 2 týdny zdarma. Tento týden budete mít Nutriční plán na celé dva týdny s recepty, povídání o výživě a motivaci a samozřejmě i nějaké úkoly 😉

Před vstupem do zkušebních dvou týdnů máte možnost získat zdarma také zhodnocení Vašeho stravování. K tomu je potřeba vyplnit dotazník a také vypsat alespoň 3 dny toho, jak se aktuálně stravujete. Dále Vás poprosím o poslání dvou aktuálních fotografií celé postavy v lehkém oblečení (z boku + zepředu) - tyto fotografie slouží opravdu pouze pro mne pro přesnější určení typu postavy a lepšímu sestavení jídelníčku. Čím upřímnější ve vyplňování budete, tím lépe. Údaje v dotazníku slouží POUZE pro mne a to k co nejpřesnějšímu sestavení nutričních doporučení.
Vyplněný dotazník spolu s jídelníčkem pošlete na nutrilenka@gmail.com


Dotazníky naleznete zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže (liší se) a to v PDF a DOCX formě.
Nejlepší je stáhnout si formu ve Wordu, přímo vypsat všechny údaje do souboru a poslat poté na email.Níže naleznete informace, jak si jídelníček psát a také případně předpřipravený vzor, dle kterého se můžete řídit při vyplňování jídelníčku. Ten je zde jen pro příklad, návod - co vše si psát, aby nic v jídelníčku nechybělo 😉 Nebojte se rozepsat při psaní, je důležité si začít uvědomovat, co jaké jídlo s námi dělá a když si to zapíšeme, více si uvědomíme, jaký vliv má strava na naše zdraví a celkový stav 💚Jak se přihlásit do programu

1. krok:  Nejdříve je nutné se registrovat na těchto stránkách (pokud nebudete mít účet, nebude bohužel technicky možné Vám udělit přístup do sekce 2 týdny zdarma a později do placené sekce). Ale nebojte se - neposílám newslettery, reklamy a jiné spamy 😉 Ale je to samozřejmě kontaktní údaj na Vás pro případy informování ohledně průběhu programu.

2. krok: Dále klikněte níže u NutriZměny na tlačítko "Vstoupit" a po schválení žádosti budete přesměrováni automaticky na online platbu. Pokud v průběhu programu nebudete chtít z jakéhokoliv důvodu pokračovat, stačí mi napsat. Rozhodně Vás nebudu násilím držet :)3. krok: Jakmile se přihlásíte do programu, přijdou Vám informace ohledně průběhu, jak s jídelníčky pracovat a také dotazník. Ten je důležitý - vyplníte ho a pošlete mi zpátky. Na základně těchto informací obdržíte doporučení s informacemi, na co si dávat pozor, jaký by měl být Váš kalorický příjem a jak celkově postupovat k dosažení stanovených cílů 💚 Údaje v dotazníku slouží POUZE mne a to k co nejpřesnějšímu sestavení nutričních doporučení.
ZAČÁTEK PROGRAMU bude aktualizováno
Žádné dostupné programy
bottom of page